Kariéra

Kariérní růst:

 • Makléř
 • Manažer týmu
 • Manažer pobočky

Makléř

V reálném světě budování kariéry je dlouhá a klikatá cesta. K tomu předchází studium, mnohdy i investování finančních prostředků i velkého úsilí, které vede k dosažení našich vysněných cílů a seberealizace. Bohužel toto vše někdy nestačí k tomu, abyste byli spokojeni s tím, co děláte a měli pocit, že je to smysluplné a naplňující. Zároveň byste si chtěli stanovit čas, který práci věnujete, vybrat si s kým pracujete a hlavně zdali můžete ovlivnit to, kolik si vyděláte.

Naučíme Vás všemu, co budete potřebovat k profesi makléře, projdete školeními, které Vám otevřou cestu k úspěchu. Jestli se nebojíte práce a jste samostatní, komunikativní a budete naslouchat svým zkušeným lektorům, pak jste právě splnili první předpoklad k dosažení dobrých výsledků a k nastartování kariéry realitního makléře.

Náš cíl je pomoci lidem vybudovat si pod naší realitní kanceláří PARADOX úspěšnou, perspektivní a stabilní kariéru ve sféře nemovitostí.

Chcete se stát úspěšným makléřem? Neváhejte nás kontaktovat.


Nabízíme:

 • Motivující provizní systém až 80%
 • Žádné poplatky za pracovní místo, licenci, kancelář
 • Zdarma základní zaškolení do realitní praxe
 • Dotace pro začínající makléře
 • Kariérní růst
 • Flexibilní pracovní doba
 • Výhodnější volání v ČR
 • Skvělý tým

Franšíza

Každý rok se stovky lidí pouštějí do podnikání v realitách s odhodláním nabízet ty nejlepší služby s maximální úrovní etiky. Pro samostatného podnikatele je čím dál těžší držet krok se zrychlujícím se tempem byznysu, odolávat přehnaným nárokům klientů a prosadit se ve stále agresivnějším konkurenčním prostředí. Nástroje, které používáme, řeší současně rychlý a efektivní prodej nemovitostí, stabilní nábor zakázek a také výrazné posílení oproti konkurenci.

Otevřít si vlastní kancelář pod značkou Paradox reality je pro vás ta správná volba, pokud přemýšlíte o podnikání v realitách. Franšíza Paradox reality je určena pro každého, kdo hledá výhody nezávislého podnikání.

V životě většiny lidí dříve nebo později přichází rozhodnutí o budoucím úspěšném působení na trhu a možnostech růstu. Řešením může být FRANŠÍZA, která může fungovat pouze za předpokladu, že si vyberete dobrou značku a úspěšný koncept.

Franšízing přináší franšízantům možnost se samostatně podnikatelsky realizovat a zároveň využívat podporu, know-how a zázemí silného a zkušeného partnera. Franšízanti přinášejí do franšízingového partnerství kromě kapitálu hlavně znalost lokálního trhu a místní situace, zatímco franšízor přináší ověřené produkty a úspěšnou koncepci podnikání.

Franšízing je založený na principu opakování  již ověřeného úspěchu. Míra neúspěchu franšízantů je proto na rozdíl od vlastního původního podnikání velmi nízká. Franšízant má jistější a rychlejší vstup na trh a od samého začátku podnikání získává know-how, kvalitní značku a trhem a léty prověřené produkty a služby. Franšíza tedy dává velkou šanci vyvarovat se počátečních chyb a ztrát, které často vedou ke krachu mladé firmy.

K Paradox reality se můžete připojit i vy zakoupením franšízingové licence. Ta vás opravňuje k otevření realitní kanceláře pod značkou Paradox reality kdekoliv na území České republiky. Veškeré podmínky spolupráce vám rádi vysvětlíme při osobním setkání. Spojte se s námi a společně dokážeme více. V případě vašeho zájmu volejte + 420 739 939 393

Kontakty

Na kancelář
Praha 5, Radlická 2018 / 78, 150 00
Tel.: +420 739 939 393
E-mail: info@paradoxreality.cz


Na vedení
Tomáš Jeřábek
Tel.: +420 739 034 488
E-mail: info@paradoxreality.cz
Jan Shadow
Tel.: +420 775 599 273
E-mail: shadow@paradoxreality.cz


Na makléře
Eva Svoboda
Tel.: +420 731 038 005
E-mail: e.svoboda@paradoxreality.cz

Prodejte si svou nemovitost sami

 • Jedinečný realitní asistent.
 • Rychlá zpětná vazba.
 • Možnost jak se nebát zvedat telefon.
 • Možnost volby.
Vložit inzerát
Chci
franšízu
Chci se stát
makléřem
O společnosti

PARADOX reality je dynamická realitní kancelář, která vám jako jediná nabídne více variant/možností. Kvalita je pro nás důležitější než kvantita. Proto se snažíme docílit co největší spokojenosti našich klientů. Aktivně vyhledáváme klienty, nečekáme až zájemce přijde sám. Naši makléři jsou neustále školeni, aby vykazovali nejlepší výsledky. Jednáme s precizností, lidským přístupem a výším standardem.

Čtěte více