« Zpět na přehled

Pronájem kanceláře 73 m2 v Praze 1

Eva Svoboda

Eva Svoboda

731 038 005
e.svoboda@paradoxreality.cz

Popis nabídky

Paradox Reality Vám zprostředkuje pronájem luxusních kancelářských prostor o velikosti 73m2 ve velmi reprezentativní budově v ulici Břehová na Praze 1, poblíž ulice Pařížské. Dispozičně jsou kanceláře řešeny jako 3+kk, jsou vybaveny kuchyňkou, samostatnou koupelnou a toaletou, zvýšené přízemí.Parkování je možné v hotelu Intercontinental nebo v garážích Rudolfina.
Jedná se o vyhledávanou lokalitu, v docházkové vzdálenosti je Staroměstské náměstí, Pařížská ulice, Starý židovský hřbitov, Rudolfinum, Právnická fakulta, Filozofická fakulta a jiné. Dobrá dopravní dostupnost - metro Staroměstská, tramvajová zastávka přímo u domu. K nastěhování ihned. Cena pronájmu: 411,- Kč/m2/měs. + 5000,- Kč služby.

Kontaktní formulář

*
captcha

Podobné nabídky nemovitostí

Prodejte si svou nemovitost sami

  • Jedinečný realitní asistent.
  • Rychlá zpětná vazba.
  • Možnost jak se nebát zvedat telefon.
  • Možnost volby.
Vložit inzerát
O společnosti

PARADOX reality je dynamická realitní kancelář, která vám jako jediná nabídne více variant/možností. Kvalita je pro nás důležitější než kvantita. Proto se snažíme docílit co největší spokojenosti našich klientů. Aktivně vyhledáváme klienty, nečekáme až zájemce přijde sám. Naši makléři jsou neustále školeni, aby vykazovali nejlepší výsledky. Jednáme s precizností, lidským přístupem a výším standardem.

Čtěte více